Iphone 4 16 Gb

Shitet nga: babared 24 Tet 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Fier
Shes iphone 4 16 Gb Black ne gjendje shume te mire . Telefoni eshte i perdorur dhe mka ardh nga amerika. full unlocked . Shum i paster ne ekran dhe pas , pasi eshte mbajtur me qese ! cmimi 200mij lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim