I PHONE 5S GOLD 16GB

Shitet nga: i phone 5s 22 Nën 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

410 EUR

Komuna: Fier
I PHONE 5S GOLD .

TELEFON I RI . NUK KA ASNJE SHENJE . I BLERE JASHTE , ME KUTI , KUFJE DHE USHQYES ORIGJINAL .

DHURATE NJE KELLEF SILIKONI I TEJDUKSHEM .

CMIMI 410 € .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim