Huawei P20 lite 4/64 Ndërrohet

Shitet nga: Huawei Sot 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

280 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: Huawei
Modeli: Ascend P20 LITE
Shitet /Ndërrohet Huawei P20 lite është në gjendje perfekte.Prodhim i Mars 2018.
Shoqërohet me karikues dhe kufje origjinale.
Është shum i bukur dhe i shpejtë.Super telefon.
Bateri super, mban 2 ditë me përdorim normal.Ka kllëf dhe xham, 4ram me 64Gb memorjen.
Ndërrohet me tele që ka të njëjtat parametra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim