HTC ONE M8 AMBER GOLD 32GB

Shitet nga: lucio 22 Dhj 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Fier
shes htc one m8 i att nga amerika eshte 32 gb telefoni eshte i perdorur nga mbrapa ka shenja gervishje dhe shenja perdorimi por nga ekrani eshte shume i paster.330 euro per shitje i diskutueshem ose nderrim me iphone 5s ose galaxy s5 ju lutem kontaktoni nepermjet postes elektronike.

lucio.skendo@hotmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim