Galaxy S5 Gold ne gjendje perfekte

Shitet nga: Galaxy s5 23 Sht 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 LEK

Komuna: Fier
Galaxy S5 Gold ne gjendje perfekte.. Shitet per arsye se do blej Iphone 6.
Kamera 16 megapixel
Memorje 16 GB
Ram 2 GB
Shume i shpejte dhe teper responsiv. Mban bateri 2 dite.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim