Blackberry

Shitet nga: Blackberry 06 Tet 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 LEK

Komuna: Fier
Cel esht n gjendje shum t mire dhe pa asnje gerrvishtje. esht blackberry 9720
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim