Sisteme alarmi dhe kamera

Shitet nga: Vilson 24 Nën 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shoqeria nazeri 2000 security merr persiper per zonen fier- patos vendosjen e sistemeve te alarmit dhe kamerave per shtepine tuaj, biznesin tuaj apo pronen tuaj. Te gjithja pajisjet vendosen falas nga specialist te kualifikuar dhe objekti merret ne ruajtje me grup te gatshem. Te gjitha keto sherbime vijne tek ju Vetem me 5.000 leke ne muaj sistem alarmi dhe kamera, ose 4.000 leke ne muaj Vetem sistem alarmi. Ne rast Demi ose vjedhje kompesoheni 100 perqind nga shoqeria. Per me shum informacion kontaktoni ne numrin 0698894157.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim