Sistem alarmi

Shitet nga: Donald 16 Maj 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Fier
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Sistem alarmi m gsm funksionon me te gjitha kompanite telefonike me 2 sensore dhe dy telekomanda per hapje te shpejte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim