KAMERA SIGURIE SONY CCD HD 420TVL

Shitet nga: Niko 16 Tet 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 LEK

Komuna: Fier
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kamera sigurie sony ,kane cilesi te larte filmimi hd, me rreze infra te kuqe per filmim naten.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim