Alarme me sirene 105dB

Shitet nga: kleidi 25 Nën 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Fier
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
alarme per shtepi, dyqane, zyra, garazhde.
pasjet jane te pasura me dy fushepamje, kundra fushave magnetike. punojne me bateri dhe me energji elektrike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim