Video Kamera Samsung VP-D381.

Shitet nga: Endri 18 Nën 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Video kamera
Shes Video Kamera Samsung VP-D381.
Shume pak e perdorur. Shitet per arsye mosperdorimi.
Me te gjithe aksesoret e nevojshem.
Me cilesi te larte filmimi.
Ka karakteristikat e meposhtme:
• Samsung MiniDV format videoregjistrator me 34 optikal zoom dhe 1200 digital zoom
• Me stabilizues imazhi dixhital
• Auto/manual fokus
• Regjistron ne format MiniDV dhe kasete
• 34 x Optical zoom, 1200 x digital zoom
• 800k pixel CCD
• 2.7'' widescreen LCD viewscreen per playback dhe mund te perdoret si viewfinder
• Digital Image stabiliser
• AV composite out
• 10 Step power level indicator on screen
• 12/16 bit audio processing in PCM stereo format

POR, kabulli nuk i lidhet me kompjuterin.

Çmimi 1000 Leke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim