U SHIT FLM!!! Okazion!!!Kamer Profesionale SONY ..

Shitet nga: Hdv camera 18 Qer 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Video kamera
Shes kameren time SONY HVR-HD 1080i ne gjendje shume te mire... shume pak koh e perdorur thuajse e re. nje kamera e cilesise se larte. Gjithashtu kamera vjen me te gjitha aksesoret e saj sI baterite karikusin e baterive Canten e saj origjinale etj... DHURAT--- "Sebashku me kameren dhurojme dhe nje aparat dixhital"... Ideal për punë dhe ngjarje Videography dasmës, kamera është e pajisur me një sensor CMOS ClearVid, të aftë për të shënuar 1080i pamjet definicion të lartë në një kasetë MiniDV standarde! Përveç kësaj, HVR-HD1000P vjen e pajisur me një 10x lente Carl Zeiss Vario-Sonnar me Super SteadyShotTM stabilizimin e imazhit, duke siguruar operatoret ne menyre te përsosur çdo kohë. Nxitoni oferta eshte e limituar!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim