TV SONNY

Shitet nga: fieri 30 Nën 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet tv sonny shum pak i perdorur, ne gjendje perfekte, 42 P, me mbajtese levizese ne mur ,
45.000 i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim