Okazion!!! Paisje per nikon

Shitet nga: Pajtim Studio 11 Gsh 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
- Shes bateri grip per nikon, eshte e perdorur shume pak dhe eshte ne gjendje perfekte!
-Shes paisje per wireless me te cilat realizon efekte nga me te ndryshmet!
-Shes edhe nje bateri te thjeshte per nikon!
-Gjithshtu shes dhe canten NIKON.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim