alarme me sirene 105dB

Shitet nga: kleidi 18 Nën 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Të tjera
alrme te pershtacme per zyra, dyqane, garazhde, shtepi etjera.
aparati eshte i paisur me 2 fushepamje njekohsisht dhe i ndjeshem nga fushat manjetike. mund ta perdorni me bateri dhe me energji elektrike
sasia 40 cop
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim