Aparate fotografik

Shitet nga: Xhoni 18 Tet 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Fotoaparate
Shes aparate fotografik. Aparatet jan te rinj me kutite e tyre dhe te gjitha paisjet qe shoqerohen.. Cmimet jane te diskutueshme dhe te arsyeshme.. Cmimet jane ne foto...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim