Ram Kingston KVR400 DDR1 - 1GB

Shitet nga: Niko 23 Sht 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Fier
Ram Kingston DDR1 -1GB ,punojne vetem ne motherboard qe suportojne procesor (CPU) AMD,Jane me frekuence 400 mhz dhe punojne shume mire japin performance shume te kenaqshme. (Te rinj ne gjendje 20 cope)...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim