Procesor,karte ram,bateri acer etj

Shitet nga: Xhoni 23 Krr 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Pershendetje kam hequr pjeset nga kompjuteri Acer dhe i shesh ne cmime te arsyeshme. Procesori intel pentium 2.8 ghz 40 leke, karta ram 50 leke, asus tv card 30 leke,hardisku toshiba 80gb 20 leke,tastiera acer 10 leke,dvd/cd rom 10 leke,bateria acer, 2 freskuesa per kompjutera acer 15 leke dhe bateria acer 10 leke. Pjeset mund te merren te gjitha bashke po edhe vec.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim