Procesor intel core 2 duo e4300

Shitet nga: sergei 07 Dhj 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 LEK

Komuna: Fier
procesori jep performance 2 here me te larte se procesoret dual core,sepse esht core 2 duo,ka 2Mb L2 cache dhe jep mundesine te luani lojrat me te fundit pa probleme edhe me rezolucion te larte,edhe nese keni pc te vjeter,mjafton ti vendosni kete procesor...e shes per vetem 15mij lek sepse nuk me duhet sepse tani perdor quad core (persona te tjere i shesin jo me pak se 40mij lek nje te tille)...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim