Ofrojmë Tonera dhe Bojë për Printer

Shitet nga: TonerFier Sot 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Ofrojmë Toner dhe kartuçe me bojë origjinale dhe kompatibël (i pajtueshëm me modelin e printerit) për të gjitha llojet e Printerave Laser dhe Inkjet.
Jemi distributor i kartuçave me Bojë dhe Toner si origjinal ashtu dhe kompatibël (i pajtueshëm)
TonerFier ka seleksionuar produktet më të mira duke mundur kështu të ofroj cilësi maksimale me çmimet më të ulëta në treg.
Disponojmë katalogun më të madh të mundshëm të produkteve për Printer.
TonerFier ofron garanci për çdo produkt dhe shpejtësi në dërgesat. Kostoja e dërgesës është e njëjtë dhe nuk ndryshon pamvarësisht nga sasia apo pesha e mallit të blerë. Dërgesa kryhet në kohën më të shkurtër të mundëshme 24/48 orë.
Për çdo informacion mund të kontaktoni njërin prej operatorëve të disponueshëm në chat të drejtpërdrejt përmes kontaktit Whatsapp dhe nëpërmjet telefonit.
Ju faleminderit !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim