Motherboard ASRock B75M-DGS R2.0 LGA 1155 USB 3..

Shitet nga: Niko 22 Sht 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

61 EUR

Komuna: Fier
Ky motherboard mban procesor me socket Lga 1155 ku perfshihet cpu celeron ,intel pentium ,i 3, i 5, i 7 , ram ddr3 ,motherboardi ka dhe usb 3.0 . (me garanci 2 vjet)...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim