Kart firewire

Shitet nga: Niko 23 Sht 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 LEK

Komuna: Fier
Kart firewire pci per hedhjen e videove nga kamera ne kompjuter ben konvertimin nga sinjal analog ne dixhital. (Kur kamerat jane me kasete dhe kane porte firewire,kryesisht perdoret ne studiot e montazhit)...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim