HDD 350GB

Shitet nga: denis 01 Nën 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
nderrohet me ndonje galaxy HDD eshte ne gjendje pune funksionon perkryer ka dhe shume lojra brenda ai eshte me fish sata eshte i perdorur te interesuari te kontaktojn ne fb: https://www.facebook.com/cuzzjoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim