Asus TV Card

Shitet nga: asus 18 Krr 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Fier
kart e brendshme TV-je ASUS e ardhur nga franca e bler 70 euro me te gjitha aksesoret dhe kutin origjinale te saj cmimi 35 euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim