Adoptor DVI ne HDMI

Shitet nga: Niko 22 Sht 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 LEK

Komuna: Fier
Adoptore DVI ne HDMI. Mund ta perdorni ne kartat grafike qe kane vetem dalje DVI ,e konvertoni me kete ne HDMI dhe mund ta lidhni pc tuaj me nje kabell HDMI me nje televizor Plazma per nje pamje HD ose Full HD.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim