Dynacord

Shitet nga: andi 19 Nën 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Të tjera
dynacor 1400w 700w x 700w +4 bokse jbl 1500 rms.dy kolona dy satelite.kolanat nga 500w krahu,dhe satelitet nga 250w krahu. jane ne gjendje shum te mire.shiten me gjith fisha + hercules dj instikt controller +kufjet numark..aparaturat mund te perdoren edhe per dj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim