Radjo makine

Shitet nga: geri 04 Qer 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
radjo makine me usb kart mermorje per vetem 25€.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim