Radio cd

Shitet nga: krisel 30 Qer 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Radio CD per Mercedes Benz c class 2006 +. Nderrohet me navi per c class 2003 ose shitet 300 mij lek...pjeses se kallcukut i ka dal llaku por kam ne gjendje xhamin per nderrim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim