Jbl eon

Shitet nga: olti 03 Qer 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
bokse satelit jbl 380 rms. 800w peak
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim