Boks 3polsh per makina I ri

Shitet nga: olti 07 Qer 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
tregtojm te gjitha modelet me cmime fare te lira
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim