Ipod touch 4th generation

Shitet nga: fredi 09 Tet 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
shitet nje ipod touch gjenerata e 4 32g ne gjendje shume te mire bashke me karikues dhe kufje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim