Ipod nano 7th 16 gb I RI

Shitet nga: armando 11 Sht 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

140 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
She's i pod nano 7th gjenerata e fundit 16 GB red ne kuti me cdo aksesor origjinal kufjet earpods dhe fisha origjinale . Shume Pak I perdorur . Cmimi 140 mij lek . Per me shume : http://www.apple.com/ipod-nano/
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim