I POD CLASIC 160GB

Shitet nga: Ari 09 Nën 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
I POD CLASIC 160 GB , GENERATION 7 , BLACK , I RI . ME KUFJE ORIGJINALE , KABELL DHE NJE KELLEF SILICONI PER RUAJTJE .

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim