Xbox 360

Shitet nga: Xbox 24 Nën 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Fier
Shitet Xbox 360 i bardh Me cip, 1 dorez fish hdmi dhe nje loj Resident Evil 6, ne gjendje shum te mire pune shitet per arsye mos perdorimi, cemimi 25000leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim