Psp 1004 versioni me i mir i psp i modifikuar

Shitet nga: vasko 27 Nën 07:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Fier
psp ja ka nevoj per nje rregullim sepse nuk i punojne 3 butona rregullimi mund te shkoj diku te 20 mijlek eshte blere ne itali 320 euro kam dhe faturen e shes per 30 mij lek sepse spo e perdor me.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim