Ps3

Shitet nga: eraldo 29 Tet 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
shitet salle ps3 e cila permban 5 ps3 5 tv samsung 32' full hd 3 leva perkatese per cdo ps3 dhe lojera si: Pes 2013, Blur, Call of Duty, Gta V, motorstorm, Fifa 13 etj... kolltuqet jan posacerisht per p3 te lekundshme dhe prej materiali teper te veshtir per tu djegur nga cigaret.. shiten setet vec e vec ose te gjitha bashke..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim