Ps3 super slim 500 gb PA CIP

Shitet nga: ERALD 02 Tet 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Fier
Shitet Ps3 super slim 500 gb pothuajse i ri,,ps3 eshte me 2 leva origjinale dhe 2 kopje,,,shoqerohet me 4 lojra,, fifa 2013,,pes 2012..gran turismo 5...gta4...per me shum tel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim