PS4

Shitet nga: eraldo 11 Nën 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 LEK

Komuna: Fier
shitet ps4 ne gjendje te re me 2 leva dhe 3 lojera dhe gjthcka tjeter te nevojshem.. shitet per arsye mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim