2 ps3 njeri fat me cip me loja dhe ps3 slim pa ..

Shitet nga: eri 11 Tet 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
te dy ps3 jan fare pak te perdorur dhe te mirmbajtur,ps3 fat esht me cip multiman dhe ka teinstaluara 3 loja blur ps2013 mortal kombat,kurse ps3 slim esht pa cip 320 gb te dy shoqerohen me fishat dhe me nga 2 leva dhe nje disk origjinal ps2013 te dy bashk 65000 lek ( te reja i pa diskutushem) kontakt edhe whats up
Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim