ps3 slim pa cip 320 gb

Shitet nga: eri 10 Tet 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Tableta
ps3 slim pa cip 320 gb ne gjendje shum te mir i perdorur vetem ne shtepi,me fisha dhe nje lev wirles 2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim