Laptop i ri

Shitet nga: Ilir 27 Dhj 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

38 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptop i ri i pa perdorur fare ( e theksoj i pa perdorur). Parametrat mund ti shikoni ne foto. Laptopi ka ardhur nga usa. Gabimisht pagesa u be dy here me kredit kart dhe erdhen dy laptop. Laptopi shitet me te njejtin cmim qe esht blere. Cmimi eshte i pa diskutushem. N.q s vjen fatura e blerjes nga dhjetori mund te japim dhe garancin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim