Hewlett-Packard EliteBook G1

Shitet nga: TonerFier 07 Qer 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 3 580 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

224 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Hewlett-Packard(HP)
Modeli: EliteBook
Prodhuesi : Hewlett-Packard
Emri i prodhimit : HP EliteBook 840 G1
Sistemi : Windows 10 Pro (sipas deshires edhe Windows 7 Pro)
Processor : Intel(R) Core(TM) i5-4300U CPU @ 1.90GHz 2.50 GHz
Installed Memory (RAM) : 8,00 GB
Hard Disk : 500 GB,7200 rpm,SATA 6.0 Gb/s
System type : 64-bit Operating System,x64-based processor
Display : 14.0'' LED 1366x768
Laptopi ka vend per SD Card,SDHC Card,SDXC Card
Ka 4xUSB 3.0,Display port,VGA,LAN,Vend per kufje dhe Michrophone
Bateria 4-cell eshte vendosur para dy muajs,praktikisht e re
Produkti eshte i testuar paraprakisht.Cilesia e garantuar.Gjendja e produktit A+.Produkti eshte 100% origjinal.Vendi i origjines USA
Per cdo informacion dhe prove me kontaktoni,faleminderit !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim