Fujitsu i7 6 gb ram ssd128 gb

Shitet nga: Rezart 05 Dhj 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptopi eshte me touch, ekrani i rrotullohet dhe behet si tablet.eshte ne gjendje shume te mire pune
Cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim