Playstation 3 128 Gb. Cmimi 150 €

Shitet nga: resi 04 Dhj 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Kompjutera desktop
Playstationi eshte i ardhur nga norvegjia dhe esht ne gjendje perfekte . Shume pak i perdorur . Shitet per arsye se nuk e perdor . Playstation 3 shitem me 2 leva dhe 5 disqe origjinal dhe fish HD
CALL OF DUTY BLACK OPS 2
GTA 4
GTA 5
FIFA 2014
FIFA 2013
SKATE 3
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim