Kompiuter

Shitet nga: Erjon 10 Tet 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Kompjutera desktop
Super Kompiutera
Ram : 2 GB DDR2 Kingston
Procesor : Dual-core 5400+ For Gaming
VGA : 1 GB 9600 E Dedikuar

Monitor LCD 19 Polsh

Kopiuterat suportojne Lojrat dhe Programet e fundit.

Jan te Programuar me me shume se 80 lojra dhe ne gjendje te shkelqyer.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim