4 bokse

Shitet nga: mario 07 Qer 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Muzikë
shiten 4 bokse ne gjendje shum te mir pune .bokset jan te madhesive te ndryshem .2 bokse mbulojn 400 wat secili + 2 te tieret nga 600wat secili .jan te llojit MAX dhe PROEL. bokset shoqerohen dhe me fishat perkates
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim