MJALT BIO SHQOPE

Shitet nga: Mjalt 25 Tet 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Prodhime ushqimore
SHES MJALT NATYRAL BIO NGA ZONA BREGDETARE ( LLOGARA, PALASE ).

MJALTI ESHTE NGA LULJA E SHQOPES ( HAMURIQ ) DHE TRUMEZ.

DISPONOJ 500 KG TE CILIN E SHES ME SHUMICE DHE PAKICE.

CMIMI 1500 LEK / KG

FALEMINDERIT.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim