Raki rrushi

Shitet nga: Ar 29 Nën 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shitet raki rrushi nga 18* - 20*
Raki e pastër dhe me provë.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim