Kangjella alumini

Shitet nga: erjon 24 Krr 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Shërbimet : Të tjera
aredojm te gjitha ambientet tuaja me kangjella alumini. ne te gjitha llojete e ormav dhe permasave qe deshironi. per me shum info na tel-
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim