Frigorifer, peshore dhe prerese sallami

Shitet nga: Bujar 16 Nën 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 900 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Të tjera
Shiten per arsye mbyllje biznesi. Cmini 1900000 leke te vjetra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim